Spływ Dunajcem wycieczka z Zakopanego

Spływ Dunajcem Wycieczka jednodniowa z Zakopanego

Oferujemy wycieczkę z Zakopanego na Polski Spływ Przełomem Dunajca!

Wyjazdy codziennie (od 1 kwietnia do 30 października).

Wybierasz się w góry i poszukujesz ciekawego oraz aktywnego sposobu na spędzenie czasu na łonie natury? Jeżeli lubisz wrażenia i bliski kontakt z przyrodą z pewnością zainteresują Cię wycieczki organizowane przez biuro Janosik Travel! Zajmujemy się organizacją spływów przełomem Dunajca – jednego z największych dopływów Wisły, przemierzającego przez malownicze okolice zapory nad Zalewem Czorsztyńskim czy Pienińskiego Parku Narodowego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz rezerwacją wodnych przepraw w towarzystwie dowcipnych flisaków!

Przebieg wycieczki wzdłuż Dunajca – przygotuj się na spływ z Janosik Travel!

Przeprawy organizowane przez nasze biuro to odpowiednio zaplanowane wycieczki, podczas których nie tylko doświadczysz niezapomnianych i ekscytujących przeżyć, ale również w pełni wykorzystasz czas wolny w pięknej, górskiej scenerii wąskiego przełomu wodnego. Wycieczki w Janosik Travel rozpoczynają się w godzinach porannych od zbiórki we wcześniej ustalonej lokalizacji – miejscu zakwaterowania lub naszym biurze. Spływ przełomem Dunajca odbywa się na flisackich tratwach w towarzystwie niezwykle przyjaznych i gawędziarskich tubylców, którzy zapoznają Cię z różnymi ciekawostkami na temat zwiedzanej okolicy. Cała wycieczka organizowana przez biuro Janosik Travel planowana jest na około 6,5 godzin z uwzględnieniem postojów oraz czasu wolnego.

Piękno przyrody i aktywność na świeżym powietrzu – jakie atrakcje zobaczysz i zwiedzisz na trasie wycieczki?

Na trasie spływu przełomem Dunajca czekają na Ciebie różne atrakcje i przede wszystkim przepiękne widoki Pienińskiego Parku Narodowego rozpościerającego się na starcie wycieczki. Podczas dwugodzinnej wstępnej przeprawy z biurem Janosik Travel będziesz mógł zaobserwować Marcelową Górę, Góry Aksamitki, a także doświadczyć piękna przełomu, czyli Trzech Koron składających się z imponujących wzniesień wapiennych. Ale to nie wszystko – spływ Dunajcem organizowany przez Janosik Travel to również świetna okazja do zwiedzenia Zamku w Niedzicy oraz odwiedzenia tradycyjnej bacówki, w której zaopatrzysz się w jeden z najbardziej popularnych zakopiańskich przysmaków – oscypki.

Cennik wycieczek po Dunajcu organizowanych w Janosik Travel oraz szczegóły związane ze spływami

Wycieczka z Zakopanego na spływ Dunajcem przeznaczona jest zarówno dla osób dorosłych, a także rodzin z dziećmi w wieku do lat 10-ciu. W przypadku cennika usług świadczonych przez Janosik Travel stosujemy rozgraniczenie na tradycyjne wycieczki przełomem rzeki na tratwach z flisakami oraz przeprawy dla miłośników ekstremalnych wrażeń – na pontonach lub kajakach. Ceny przedstawione na naszej stronie internetowej obejmują dojazd z miejsca zbiórki oraz transport do wyznaczonej lokalizacji po zakończonym spływie Dunajcem, a także profesjonalną opiekę kierowcy i ubezpieczenie.

Rezerwacja wycieczek w Janosik Travel – o tym pamiętaj zapisując się na spływ przełomem Dunajca!

Jesteś zainteresowany odbyciem wycieczki z biurem Janosik Travel? Zarezerwuj dogodny termin na spływ przepływem Dunajca zanim wyprzedzą Cię inni żądni przygód turyści! Rezerwacji dokonujemy pod numerem telefonu podanym na naszej stronie najpóźniej dzień przed planowaną przeprawą.

Program:

Do wyboru również spływ pontonami lub kajakami – tzw. RAFTING, dla żądnych dodatkowych wrażeń!

Cennik (Spływ Dunajcem tratwami z flisakami – tradycyjny):

  • 180 zł/os. dorosła;
  • 160 zł/dziecko do lat 10-ciu;

Rafting:

  • 170 zł/os. dorosła;
  • 150 zł/dziecko do lat 10-ciu;

Cena obejmuje: bilety na tratwę/ponton, transport w obydwie strony, opiekę kierowcy i ubezpieczenie.

Zapraszamy!

Rezerwacje minimum 1 dzień wcześniej, nr tel.: +48 533 900 866

*W przypadku nie uzbierania się odpowiedniej ilości osób (tj. min. 8 osób) Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wycieczki.

*Organizator może zmienić kolejność zwiedzania.