Transport

Transport na terenie Zakopanego i okolic.

Jesteśmy biurem turystycznym z dużym doświadczeniem i siedzibą w Zakopanem i doskonale rozumiemy potrzeby osób odwiedzających nasz region. Jedną z naszych flagowych usług jest transport osób na terenie Zakopanego i okolic. Gwarantujemy przy tym atrakcyjne ceny.
Tym, co jednak wyróżnia naszą ofertę jest transfer z lotnisk w Krakowie Balicach, Katowicach Pyrzowicach oraz Popradzie i Wrocławiu. Dysponujemy flotą pojazdów, gwarantujących komfort przejazdu oraz dostosowujemy nasze usługi do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Czemu warto skorzystać z naszych usług transportowych?

– posiadamy sprawną flotę pojazdów z wygodnym wyposażeniem;
– gwarantujemy dowóz ze wskazanego miejsca pod podany adres;
– zapewniamy przewóz z dowolnego miejsca w Zakopanem i okolicach na jedno z czterech pobliskich lotnisk;
– oferujemy atrakcyjne ceny pojazdów, które uzależnione są od odległości.
Warto wybrać nasze usługi transferowe, ponieważ z Zakopanego oraz okolicznych miejscowości nie znajdą Państwo bezpośredniego, publicznego transportu na lotniska w Katowicach Pyrzowicach, Krakowie Balicach, Wrocławiu, Popradzie. My możemy zapewnić komfortowe warunki dowozu bez przesiadek, bez zastanawiania się czy zdążycie się przesiąść lub czy znajdziecie miejsce siedzące. Umawiamy się z Wami na konkretną godziną (odpowiednio wcześnie, mając na uwadze, że na lotnisku należy być na 2 godziny przed odlotem) i dotrzymujemy terminu. Dzięki naszym usługom dojeżdżają Państwo do portu lotniczego bez stresu, niezmęczeni i zrelaksowani przed lotem.

Oferujemy transfery z lotnisk: